درب شیشه ای ریلی طرح دار سکوریت

شیشه بکار برده شده در تصویر ۶ میل سکوریت است. که زمینه آن کاملا مات کاری شده بطوری که پشت آن دیده نخواهد شد. و طرح روی شیشه شاخ و برگ پائیزی است که حالت بسیار آرامی را به بیننده و مخاطب منتقل می کند.

جنس یراق آلات استفاده شده:

یراق استفاده شده آلمانی با روکش استیل بوده که جزو اولین برندهای لولا و یراق بحساب می آید. که کاملا وارداتی و انحصارا توسط خود گلس نایک وارد می شود.

تفاوت چشمگیر یراق آلمانی و بلژیکی با نمونه های بدل و چینی که در بازار است:

  • استحکام
  • ماندگاری بسیار بالا
  • عدم تغییر رنگ و خاصیت استیلی
  • زنگ نزدن با رطوبت و هر شرایط آب و هوایی
  • ضد خش و آسیب
  • ضد انقباض و انبساط دمایی
  • روکش تمام استیل

طرح روی شیشه:

طرح روی شیشه های فوق ابتدا توسط نرم افزار کرول ساخته شده و بعد از اندازه گیری بر روی آن توسط برچسب قرار می گیرد. و جاهای طرح را از برچسب که توسط کاتر انجام شده جدا می کنیم و با دستگاه مات کاری آن را مات می نمائیم.
طرحی که مشاهده می نمائید از طرح های ریز کار بوده یعنی اندازه شاخه های آن حدودا ۱.۵ میلیمتر است. هرچه طرح ریزتر باشد سخت تر و دشواری کار نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه هزینه آن نیز نسبت به متراژ مربع بیشتر خواهد شد.

اندازه یعنی عرض و ارتفاع شیشه برای طرح مهم ترین الگو است. بطوری که طرح فوق را نمی توان بر روی شیشه هایی با عرض کمتر از ۱ متر پیاده کرد. بدلیل اینکه طرح بسیار متراکم و در نتیجه زیبایی خود را از دست خواهد داد. بطور کلی هر طرحی برای متراژ معینی از اندازه شیشه استفاده می شود. که زیبایی و تراکم طرح از دست نرود.

نفوذ پذیری صوت و هوا:

این تضمین را خواهیم داد که هیچ باد خوری در شیشه جهت انتقال صوت وجود ندارد. این مدل از تو شیشه های طرح دار بیشتر در بالکن و یا درب ورودی نشیمن به اتاق خواب بکار میرد. که انتقال هوا و صوت برای اعضای خانواده بسیار حائز اهمیت است.
لبه های اتصال به ریل اسلایدی شیشه سکوریت فوق از فایبر گلاس های آلمانی یا به اصطلاح بادگیر استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *